int(579) array(4) { ["ident_url"]=> string(24) "vyrobniky-ledove-triste/" ["page"]=> string(12) "product_list" ["id"]=> string(3) "579" ["catid"]=> string(3) "579" }
gastrotheo.cz  ›  gastrotheo.cz  ›   BAROVÉ ZAŘÍZENÍ  ›   VÝROBNÍKY LEDOVÉ TŘÍŠTĚ

VÝROBNÍKY LEDOVÉ TŘÍŠTĚ

 

Seřazení:
Zobrazení katalogu: • Výrobník a vířič chlazených nápojů Luke Junior 2

  Výrobník a vířič chlazených nápojů Luke Junior 2

  Naše cena bez DPH:
  14 155 Kč
  Běžná cena:
  18 029 Kč
  Sleva pro vás
  5%

  Výrobník a vířič chlazených nápojů Luke Junior 2 v nerezovém provedení s polykarbonátovými nádobami. Systém víření je lopatkový. Výrobník a vířič chlazených nápojů Luke Junior 2 je vybaven samoobslužným dávkováním nápoje. Modely Luke Junior jsou vhodné pro běžné šťávy a nápoje s menším i větším podílem dužiny. Lopatkový systém víření (míchání) dokonale promíchá a vychladí směsi bez vytváření nežádoucí pěny na povrchu. Modely Luke Junior 6 l jsou vhodné pro menší provozy.

 • Výrobník a vířič chlazených nápojů Luke Major 3

  Výrobník a vířič chlazených nápojů Luke Major 3

  Naše cena bez DPH:
  20 805 Kč
  Běžná cena:
  26 499 Kč
  Sleva pro vás
  5%

  Výrobník a vířič chlazených nápojů Luke Major 3 v nerezovém provedení s polykarbonátovými nádobami. Systém víření je lopatkový. Výrobník a vířič chlazených nápojů Luke Major 3 je vybaven samoobslužným dávkováním nápoje. Modely Luke Major jsou vhodné pro běžné šťávy a nápoje s menším i větším podílem dužiny. Lopatkový systém víření (míchání) dokonale promíchá a vychladí směsi bez vytváření nežádoucí pěny na povrchu. Modely Luke Major 9 l jsou vhodné pro menší a střední provozy.

 • Výrobník a vířič chlazených nápojů C-1S

  Výrobník a vířič chlazených nápojů C-1S

  Naše cena bez DPH:
  12 255 Kč
  Běžná cena:
  15 609 Kč
  Sleva pro vás
  5%

  Výrobník a vířič chlazených nápojů C-1S je určen pro výrobu, prezentaci a udržení chlazených nápojů. Lopatkový systém víření dokonale promíchá a vychladí směsi bez nežádoucí pěny na povrchu. Výrobník a vířič chlazených nápojů C-1S je vhodný pro běžné nápoje, koncentráty, sirupy, práškové směsi a také nápoje s větším obsahem dužniny. Nádoby na nápoje jsou polykarbonátové, snadno odnímatelné. Výrobník a vířič chlazených nápojů C-1S má snadné dávkování samoobslužným kohoutem vybaveným odolným těsněním. Nerezová konstrukce AISI 304 je snadná na údržbu a čištění. Klimatická třída N (pro okolní teplotu +16 až +32°C).

 • Výrobník a vířič chlazených nápojů C-2S

  Výrobník a vířič chlazených nápojů C-2S

  Naše cena bez DPH:
  17 005 Kč
  Běžná cena:
  21 659 Kč
  Sleva pro vás
  5%

  Výrobník a vířič chlazených nápojů C-2S je určen pro výrobu, prezentaci a udržení chlazených nápojů. Lopatkový systém víření dokonale promíchá a vychladí směsi bez nežádoucí pěny na povrchu. Výrobník a vířič chlazených nápojů C-2S je vhodný pro běžné nápoje, koncentráty, sirupy, práškové směsi a také nápoje s větším obsahem dužniny. Nádoby na nápoje jsou polykarbonátové, snadno odnímatelné. Výrobník a vířič chlazených nápojů C-2S má snadné dávkování samoobslužným kohoutem vybaveným odolným těsněním. Nerezová konstrukce AISI 304 je snadná na údržbu a čištění. Klimatická třída N (pro okolní teplotu +16 až +32°C).

 • Výrobník a vířič chlazených nápojů C-3S

  Výrobník a vířič chlazených nápojů C-3S

  Naše cena bez DPH:
  20 805 Kč
  Běžná cena:
  26 499 Kč
  Sleva pro vás
  5%

  Výrobník a vířič chlazených nápojů C-3S je určen pro výrobu, prezentaci a udržení chlazených nápojů. Lopatkový systém víření dokonale promíchá a vychladí směsi bez nežádoucí pěny na povrchu. Výrobník a vířič chlazených nápojů C-3S je vhodný pro běžné nápoje, koncentráty, sirupy, práškové směsi a také nápoje s větším obsahem dužniny. Nádoby na nápoje jsou polykarbonátové, snadno odnímatelné. Výrobník a vířič chlazených nápojů C-3S má snadné dávkování samoobslužným kohoutem vybaveným odolným těsněním. Nerezová konstrukce AISI 304 je snadná na údržbu a čištění. Klimatická třída N (pro okolní teplotu +16 až +32°C).

 • Doprava zdarmaDoprava zdarma
  VÍŘIČ LEDOVÉ TŘÍŠTĚ PENGUIN, 1 x 10 l

  VÍŘIČ LEDOVÉ TŘÍŠTĚ PENGUIN, 1 x 10 l

  Naše cena bez DPH:
  31 141 Kč
  Běžná cena:
  39 664 Kč
  Sleva pro vás
  5%

   

 • Vířič a chladič nápojů CAB ZIPPY 1

  Vířič a chladič nápojů CAB ZIPPY 1

  Naše cena bez DPH:
  12 350 Kč
  Běžná cena:
  15 730 Kč
  Sleva pro vás
  5%
  Modely Ziddy jsou vířiče chlazených nápojů umožňující výrobu a dodávku studených běžných šťáv, džusů s menším i větším podílem dužiny a kávy. Modely jsou v nerezovém provedení s polykarbonátovými nádobami obdélníkového tvaru, což usnadňuje demontáž a čištění. Zařízení jsou osazeny lopatkovým systémem víření (míchání), který dokonale promíchá a vychladí směsi bez vytváření nežádoucí pěny na povrchu. Vybaven samoobslužným dávkováním nápojů. Modely jsou v jednom, dvou nebo tří nádobovém provedení. Velká kapacita nádob 12 litrů je určena na místa s vysokou denní spotřebou chlazených nápojů.
 • Vířič a chladič nápojů CAB ZIPPY 2

  Vířič a chladič nápojů CAB ZIPPY 2

  Naše cena bez DPH:
  17 100 Kč
  Běžná cena:
  21 780 Kč
  Sleva pro vás
  5%

  Modely Ziddy jsou vířiče chlazených nápojů umožňující výrobu a dodávku studených běžných šťáv, džusů s menším i větším podílem dužiny a kávy. Modely jsou v nerezovém provedení s polykarbonátovými nádobami obdélníkového tvaru, což usnadňuje demontáž a čištění. Zařízení jsou osazeny lopatkovým systémem víření (míchání), který dokonale promíchá a vychladí směsi bez vytváření nežádoucí pěny na povrchu. Vybaven samoobslužným dávkováním nápojů. Modely jsou v jednom, dvou nebo tří nádobovém provedení. Velká kapacita nádob 12 litrů je určena na místa s vysokou denní spotřebou chlazených nápojů.Produkty
E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Přihlášení
kontakt
objednávky po-pá 7:00-17:00h
objednavky Zavináč gastrotheo Tečka cz
+420 491 481 404

Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Kontakt:

Vaše přání:
Aktuality
VARES - kvalitní český výrobce

VARES - kvalitní český výrobce

28.06.2019